KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYIÖRENLİLER

KAYIÖRENLİLERİN SİTESİ MEMLEKET MESELESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dostların Buluşması

+7
kayiorender
Mehmet Demirbağ
yusuf aru
çakır efe
imirza
beyzade
Yönetici
11 posters
YazarMesaj
Yönetici
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Yönetici

Dostların Buluşması Empty
MesajKonu: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPerş. Ocak 07, 2010 12:40 pm

DOSLARIN BULUŞMASI

Eskimez anıları tazelemek, hemde dünyevi meşguliyetlerin girdabından ihmal ettigimiz doslukları yeniden ikame etmek için,
"Dostların Buluşması" Bu konuya en iyi yakışan başlık bana göre..

Yine ve daima birlikte olmak umuduyla
Burada benimde katıldıgım buluşmadan görüntüler sunacagız..

Tüm Arkadaşlara bu güzel gün için teşekkür ederim..

Gelelim Fotoğraflara..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Soltaraf: Önde Şahin Çaglar (Almanyadan izinli misafirimiz)
Soltaraf: Ortada Hicabi Ayan (Almanyadan izinli misafirimiz)
Soltaraf: arkada Cemil Coşkun (Dernegimizin Yönetiminden)

Sagtaraf: sırtı dönük olan Ahmet Çayır (Dernek Başkanımız)
Sagtaraf: ortada İsmail Altun (Köyümüzün önemli şahsiyetlerinden)
Sagtaraf: arkada Ahmet Atakul (Dernegimizin Yönetiminden)

Sol: Hicabi Ayan
Sag: Cemil Coşkun

Sol: Ahmet Çayır
Sag: Şahin Çaglar

Ön: İsmail Altun
Arka: Ahmet Atakol

Bir üst ve Bu fotograftaki sag ilk öndekide Bendeniz İbrahim Çayır Laughing

http://www.kayiorenliler.com
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 10:16 am

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
imirza
Moderatör
Moderatör
imirza

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 11:58 am

bu toplantının amacı nedir onu bilmek isteriz 3/5 kişi bir yerde toplanıpta bunu oraya etkinlik olarak yazarsanız Exclamation
bunu size sorarlar Exclamation
imirza
Moderatör
Moderatör
imirza

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:08 pm

arıca bu tür şeylerede kendini kullandırtma Exclamation soruyorum neden ismail altun,da başkası deyil Question
bir başka insanda olabilirdi
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 2:26 pm

yapılanı çok yadırgadım sayın başkan dost yemeği olabilir ama etkinlik değil bunun adı. Bunda ben başka bir iş varmış gibi görüyorum.
Yönetici
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Yönetici

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 2:40 pm

Yav Arkadaşlar..

Bikere bunun başkanla alakası bile yok. buna keza zaten boşlugu "Dostların Buluşması" şimdi siz söyleyin bakalım bunu hangi bölüme koyalım. yada bizimle paylaşılmamsı gerekiyordu diyorsanız kaldırırız bidahada koyulmaz bu tür şeyler..

Yani bunu halkın ortamına sunmak kötü bişeymidir?
Bu bir toplantı degildir. Bu bir sohbet ortamıdır. biz bu türşeyleri etkinlik olarak biliyoruz..
Başka şeylere kaydırmanın bi anlamı yok sevgili dostlarımız..
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 2:59 pm

İbrahim kardeşim herkes arkadaşlarıyla yediği yemeği burada sergilerse yiyemeyenlerin gözü kalmazmı. İnsanlar ne düşünür iç geçirmezlermi orada 6 kişinin yediği yemek orada kalması gerekmezmi. Toplu bir yemek olur eyvallah ama bu şekilde bence hatalı.Yine dediğim gibi bunda bir kasıt var.Sadece İsmail Altun'un orada bulunması böyle düşünmemizi sağlıyor.Mademki dostlar buluşması neden dernekte bu yemek yenmiyor.
Yönetici
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Yönetici

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 3:24 pm

Yav çakır üstadım yapma allah aşkına.
Kimin nede gözü kalacak afrikadamı yaşıyoruz. Bu tür konuşmalar bana sorarsan oradaki insanlara karşı çok abes kaçıyor.
Yeri degil belki ama köyümüz namına takdir edilecek maddi ve manevi destegini göz kırpmadan feda etmiş insanlar. şimdi kalkıpta konunun bu tarafına girmek hiş şık bişey degil..

Üç kişi buluşmuşsa bile getirip resimlerini koysun. nevarki bunda bu kadar dar bakmamak lazım butür olaylara..
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 7:02 pm

Sevgili İbrahim bey senin iyi niyetini anlıyorum, ancak bu ortamı sağlayıp sizleri oraya davet eden

yönetici konumundaki insanların, Bizim toplumumuzun iktisadi,kültürel,sosyal,

gerçeklerini görememe gibi sosyolojik bir takım eksiklikleri var.

Dolayısıyla da senin iyi niyetine istinaden bu görüntüleri buraya taşıdığını biliyoruz.

Ancak bu tür karelerin böyle açık ortamlarda afişe edilmesi bizim toplumumuzu ajite edeceği gibi

bazı değer yargılarının yaralanmasına sebebiyet verir, bunada hepimiz üzülürüz.

selam ve dua ile....
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: dosların buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 11:04 pm

Yaw beyler yemekler yenmiş içilmiş ama hep keşkediyoruzya keşke o resimleri forma koyulmasaydı.
neyapmaya veya neyi kanıtmaya çalışıyor anlamış deyilim.
Seçimgünü uyguladıkları taktigimi uyguluyorlar yemekle adamı birkere kandırırsın.
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: Dostların buluşması   Dostların Buluşması EmptyCuma Ocak 08, 2010 11:07 pm

Şöyle bir deyim varya kendine güvenmiyen çıkmaz hasan dagına oduna. Question
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 10:34 am

ne yaparsanız yapın ya çok da umurumuzda ayıp denen bişey var
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 8:26 pm

Alt tarafı bir kaç dost insanın bir araya gelip hep birlikte bir yemek ortamında buluşmasında? ve o yemek buluşmasını ölümsüzleştirip forumda bir etkinlik adı altında sunulmasın da hangi mantıkla, hangi ard niyet aranıyor??? anlayabilmiş değilim???
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 9:11 pm

Bazı şeyleri bir anlabilseydik.........................................................................

Ayrıca herkes, her şeyi anlar diye bir kural da yok. Mehmet efendi kardeşiim!...
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 9:25 pm

beyzade demiş ki:
Bazı şeyleri bir anlabilseydik.........................................................................

Ayrıca herkes, her şeyi anlar diye bir kural da yok. Mehmet efendi kardeşiim!...

Bazı kısır döngülerin peşine düşülmüş ha bire hamaset yapılıyor. Ben kendi penceremden baktığım zaman anlayabiliyorum da kendi anladığım şeye kendim inanmak istemiyorum yada kabullenemiyorum. Bir kaç insan nefsinin esiri olmuş kendi egolarını tatmin ettiler yada edemediler ama farkındalarmı ki koca bir köy yara almakta, bunun hesabını kim verecek????
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 12:09 pm

Mehmet efendi kardeşim

Bir kaç kişi egolarını tatmin için Köyü yaralıyorlar gibi, bir öngörüde bulunmuşsun.

bu adanlar kim açıklada bunlardan hep beraber kurtulalım.

yoksa ortaya dezenformasyon yayan, Müfteri durumuna düşersin.
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: Dostlar buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 12:37 pm

Sayın mehmet efendi birkaç insan nefsinin esiri olmuş kimbunlar açıklada bililelim en azından bildigin sezindigin birşey varsa açıkla sonra zan altında kalırsın buda agırolur.
Şu sözünde çok dogru köy yaralamasın diyorsunda sanırım bunları yanlış kişilere malediyorsun .
Lütfen çokiyi bilmedigin konulara yorumyapma derim sana .
Saygılar.
imirza
Moderatör
Moderatör
imirza

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 12:45 pm

agzı olan konuşuyorrrrr Exclamation
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 5:01 pm

imirza demiş ki:
agzı olan konuşuyorrrrr Exclamation

Ağzı olan elbet konuşacak, konuşmak için de kimse kimseden müsade yada izin isteyecek değildir. Burası bir sosyal paylaşım platformudur her kişi kendi görüş,düşüncce ve hislerini beyan edebilir...
kayiorender
Dernek Başkanı
Dernek Başkanı
kayiorender

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 5:04 pm

slm. sayın çakır efe yadırgayacak birşey yok bunda niçin bukadar abartıyon yav burda 5.6 kişi biryemege gidilmiş ve bir kaç resim karesi ölümsüzleştirilmiş ibrahim abide bu resimleri köyümüzün stesinde paylaşıma açmış hepsi bu art niyet veya başka şeyler aramaya gerek yok bunun benzeri resimler daha önce de yüklemişti kimse 1art niyet aramadı yazmadı hepsi bukadar....... saygılarımla ...
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 5:06 pm

yusuf aru demiş ki:
Sayın mehmet efendi birkaç insan nefsinin esiri olmuş kimbunlar açıklada bililelim en azından bildigin sezindigin birşey varsa açıkla sonra zan altında kalırsın buda agırolur.
Şu sözünde çok dogru köy yaralamasın diyorsunda sanırım bunları yanlış kişilere malediyorsun .
Lütfen çokiyi bilmedigin konulara yorumyapma derim sana .
Saygılar.
Yusuf abi ben bir kaç insan derken direk olarak kişi yada kişiler hedef göstermedim, göstermem de. Burada hepimizin ortak bir amacı var nedir oda Kayıören Köyü. Ben köyüme yada köylüme kimlerr artı değil de eksi kazandırıyorsa onlara at fettim o sözü, o kişilerde kendilerini zaten biliyorlardır..Çok iyi bilmediğim ön görüsünde bulunmussun, iyi bilmediğimi nereden biliyorsunuz?????
ASLAN ABİ
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
ASLAN ABİ

MesajKonu: DOSTLARI BULUŞMASI.   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 5:09 pm

SEVGİLİ KARDEŞLERİM.

Forumun şekillenmesi ve üyelerin istifadesine sunulması ile sevinmiş, forumu kazandırdığı için de emek verenlere teşekkür ederek hayırlı olsun demiştim.

Yapılan her etkinliğin, toplum ile paylaşılması bence güzel bir oluşum. Olaylara bakışınız, bakmak istediğiniz pencereyi bu kadar geniş tutarsanız yanlış şeyler görmeniz doğaldır. Ama adı üstünde yanlıştır.

Bu olayın buraya taşınması da belki yanlış olabilir. Ama bu şekilde tartışma konusu yapılması daha büyük bir yanlıştır. İnsanları üzersiniz, ortamı gerersiniz. Ve sonuçta birileri mutlaka yara alır.

Akl-ı selim olun. Ve yazılan her yazının, her kes tarafından aynı şekilde anlaşılmayacağını, anlaşılamayacağını bilmeniz gerekir.

Daha ilk günden bu tür tartışmaların olması doğru değil.

Biraz sabırlı ve hoşgörülü olmak sizlere çok şeyler kazandırır.

Sevgilerimle.
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 5:17 pm

beyzade demiş ki:
Mehmet efendi kardeşim

Bir kaç kişi egolarını tatmin için Köyü yaralıyorlar gibi, bir öngörüde bulunmuşsun.

bu adanlar kim açıklada bunlardan hep beraber kurtulalım.

yoksa ortaya dezenformasyon yayan, Müfteri durumuna düşersin.

Sayın abim olanları herkes görüyor ve izliyor,ortalilar forumun da eleştiri niteliği adı altında yapılan hakaretlere de yüzler ce insan sahit olmuştur. Vatandaşın birisi takma bir isimle bana göre köyümüzün saygın isimlerinden biri olan bir büyüğümüze söylenmeme si gereken ithamlarda bulunmuştur. Bunları en traji komik kılan da nedir biliyormusun ? bu yapılanların ,yazılan yorumların çok büyük bir sosyal ortamda yapılmasıdır. Köyümüz öyle bir konum kazanmıştıki son zamanlarda örnek gösterilir bir köy pozisyonu almıştı tam da bu esnada bu tür çirkinlikler köyümüze ve köylümze leke sürdü. Atalarımızın söylemini uygulayamadık (Kol kırılır yen içinde kalır) İleride bunların hepsi köyümüz ve köylümüzün karşısına çıkacak büyük engeller oluşturacaktır...Ben burada bir amaç bir gaye peşinde değilim kimseyide afişe etme niyetinde değilim. Benim tek amacım Kayıören Köyü....
Kayıörenli
Admin
Admin
Kayıörenli

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 6:10 pm

Değerli dostlar,
bu forum sitesi köyümüzün birlik ve bereberliği için kurulmuş bir ortamdır. Kimse kimseyi suçlayarak bu güzel ortamı bozmaya kalkışmasın. Kavga mı edeceksiniz gürültümü edeceksiniz, başka ortamda yapın. Ayrıca bu işten İsmail Altun kardeşimiz bile rahatsız olmazken bizim kırıcı, yıpratıcı bir tavır alamamızın hiç bir anlamı olamaz. Yoksa birileri kocaman İsmail Altın Abimizimi kandırıyor demek istiyorsunuz.

Dostlar,
kavga mekanı seçimden seçime olmak durumundadır. oda ancak seçim bitene kadar sonrası barış hakim olmalıdır. bu iş bir taht kavgası değil, bu bir hizmet yarışıdır. Bu işte menfaat değil bizatihi meşakket, zahmet ve külfet vardır.

Dostlar,
istirham edeyorum, aklı selim bir şekilde sukunetimizi koruyalım, sevgi ve saygıyla birbirimize karşı muhabbet duyalım. Azcık empati kuralım. Basit bir birlikteliğin forum sitesinde yayınlanması kadar doğal bir şey olamaz. Varsa benzeri bir etkinlik ve bunun yayınlanmasına bir anbargo konursa karşısında beni bulur. Kaldı ki bu kim tarafından yapılırsa yapılsın...

Saygılarımla...

En son Kayıörenli tarafından Ptsi Ocak 11, 2010 9:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
HasanCoskun
Moderatör
Moderatör
HasanCoskun

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:17 pm

Bencede bu gayet doğal bişey..
Kayıörenli'ye katılıyorum bunu büyütmenize gerek yok ortamı germeye de gerek yok çünkü gayet doğal ve normal bişey kimse bundan kötü bi sonuç çıkarmaya çalışmasın..
http://www.92efsane.tr.gg
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPtsi Ocak 11, 2010 9:36 am

enbargo nedir bilelimde ona göre
Kayıörenli
Admin
Admin
Kayıörenli

MesajKonu: Geri: Dostların Buluşması   Dostların Buluşması EmptyPtsi Ocak 11, 2010 9:52 am

çakır efe demiş ki:
enbargo nedir bilelimde ona göre
pardon anbargo demek istemiştim. sürçü isan ettikse affola... gerekli düzeltmeyi yaptım...
SiirAsK
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
SiirAsK

MesajKonu: aynen   Dostların Buluşması EmptyPtsi Ocak 11, 2010 3:32 pm

kadro güzel afyet bal şeker olsun muhabbetiniz daim olsun.. dostlarimiz var olsun..

Dostların Buluşması
1 sayfadaki 1 sayfası