KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYIÖRENLİLER

KAYIÖRENLİLERİN SİTESİ MEMLEKET MESELESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kayıörenliler Sofrası

+7
Yönetici
yusuf aru
kayiorender
Mehmet Demirbağ
HasanCoskun
çakır efe
imirza
11 posters
YazarMesaj
imirza
Moderatör
Moderatör
imirza

Kayıörenliler Sofrası Empty
MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 1:02 pm

güzel bir birliktelikti güzel olmuş eline saglık
inşallah bhafta sonudaha güzel bir puragram hazırlayacagız
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 3:28 pm

Yaren havasında geçmesini diliyorum
çakır efe
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
çakır efe

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 4:16 pm

size bol eğlenceler arkadaşlar
demedimmi sana beyzade
HasanCoskun
Moderatör
Moderatör
HasanCoskun

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 4:35 pm

Birliğinizin,beraberliğinizin devamını dilerizz..
http://www.92efsane.tr.gg
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 8:29 pm

Kıskanılası bir tablo... Bu birlikteliğin oluşmasına ön ayak olan kişi yada kişilere teşekkürler.... Bu arada İbrahim abicim güzel bir paylaşımla forumda yer vermişsin, sanada teşekkürler, eline sağlık...
kayiorender
Dernek Başkanı
Dernek Başkanı
kayiorender

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPtsi Ocak 11, 2010 8:51 pm

slm arkadaşlar afiyet olsun ortam çok harika güzel bir birlikteligin kanıtı ve delilidir yakışır saygılarımla....
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: kayıörenliler sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 12:16 am

Daha deyişik organinosyonda buluşmak üzere hoşcakalın.
Ayrıyaten üstadım ellerine ve emegine saglık.
Teşekkürler.
Yönetici
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Yönetici

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 9:05 am

Sagolun sevgili dostlarım çok mersi...
http://www.kayiorenliler.com
ASLAN ABİ
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
ASLAN ABİ

MesajKonu: Kayıörenliler sofrası.   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 10:41 am

Gurur verici bir tablo.

Zamanla bu sofraların daha da genişleyeceği muhakkaktır.

Önemli olan, aranıza BEN'i sokmayaşınızdır. Benciliği bırakıp, BİZ diyebildiğinizde çok şeylerin başarıldığı, güzel birlikteliklerin olduğu, paylaşımların çoğaldığı bir ortam kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Bilirsiniz ki;

Acıların paylaşılması acıları azalttığı gibi, sevginin ve saygının paylaşılması da bir o kadar sevgi ve saygıyı artıracak, dayanışma gelişecektir. Bunlar sizlerin elinde olan şeyler. Toplum içinde birbirinize selam vermekten, hal hatır sormaktan kaçınacak hale gelmeyin. Hatalar mutlaka olacaktır.

Ama hataların üzerine yeni hatalar eklemeyin. Yeri ve zamanı geldiğinde, hataların kabul edilmesi ve özür dilemek sizleri küçültmez, aksine daha da saygı duyulacak kişiler arasına sokacaktır.

Sevginizi ve saygınızı birbirinizden esirgemeyin. Sevmediğiniz birinden, sizi sevmesini bekleyemezsiniz. Özür dilemeyi bildiğiniz kadar da affedici olun.

Yaraları tekrar tekrar kaşımak, ancak o yaranın yeniden kanamsını sağlar. Kimseye bir faydası olmadığı gibi, acısı günden güne çekilmez olur. Ve öyle bir hale gelir ki;

Allah korusun, KANGRENE dönüşür. İşte o zaman yapacak bir şeyiniz kalmaz.

Bu nedenle, aranıza kini, husumeti daha da ötesi sevgisizliği ve saygısızlığı almayın. Karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde, basiretli olun. İnsan dünyaya bir kere geliyor. Yarın sizler de yaptıklarınızla anılacaksınız, unutmayın. Size yakışan, neyse o şekilde davranışlarınıza yön verin.

Sofralarınız bol ve bereketli olsun.
Sevgisiz ve saygısız kalmayın.
kayiorender
Dernek Başkanı
Dernek Başkanı
kayiorender

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 4:03 pm

mustafa abi fikirlerin ve duşuncelerin güzel abi katılıyorum paylaşımın için tşkr saygılarımla
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: Kayıörenliler sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 11:03 pm

Sayın mustafa abicigim aramızda olmaknedemek sen bizim yüregimizdesin .
Çok haklısın hatalıyız arkadaşlarım ve şahsım adıma özürdilerim
Abimiz olarak sen bizleri affet yeter inşallah bundan böyle hep köylü arkadaşlarla beraberiz
inşallah
başka aktiviter eylencelerde coşarız tabiki sizin gibi degerli abilerimiz yanımızda olmak kaydile
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 11:28 pm

ASLAN ABİ demiş ki:
Gurur verici bir tablo.

Zamanla bu sofraların daha da genişleyeceği muhakkaktır.

Önemli olan, aranıza BEN'i sokmayaşınızdır. Benciliği bırakıp, BİZ diyebildiğinizde çok şeylerin başarıldığı, güzel birlikteliklerin olduğu, paylaşımların çoğaldığı bir ortam kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Bilirsiniz ki;

Acıların paylaşılması acıları azalttığı gibi, sevginin ve saygının paylaşılması da bir o kadar sevgi ve saygıyı artıracak, dayanışma gelişecektir. Bunlar sizlerin elinde olan şeyler. Toplum içinde birbirinize selam vermekten, hal hatır sormaktan kaçınacak hale gelmeyin. Hatalar mutlaka olacaktır.

Ama hataların üzerine yeni hatalar eklemeyin. Yeri ve zamanı geldiğinde, hataların kabul edilmesi ve özür dilemek sizleri küçültmez, aksine daha da saygı duyulacak kişiler arasına sokacaktır.

Sevginizi ve saygınızı birbirinizden esirgemeyin. Sevmediğiniz birinden, sizi sevmesini bekleyemezsiniz. Özür dilemeyi bildiğiniz kadar da affedici olun.

Yaraları tekrar tekrar kaşımak, ancak o yaranın yeniden kanamsını sağlar. Kimseye bir faydası olmadığı gibi, acısı günden güne çekilmez olur. Ve öyle bir hale gelir ki;

Allah korusun, KANGRENE dönüşür. İşte o zaman yapacak bir şeyiniz kalmaz.

Bu nedenle, aranıza kini, husumeti daha da ötesi sevgisizliği ve saygısızlığı almayın. Karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde, basiretli olun. İnsan dünyaya bir kere geliyor. Yarın sizler de yaptıklarınızla anılacaksınız, unutmayın. Size yakışan, neyse o şekilde davranışlarınıza yön verin.

Sofralarınız bol ve bereketli olsun.
Sevgisiz ve saygısız kalmayın.

beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptySalı Ocak 12, 2010 11:55 pm

Sevgili Mustafa ÇAKIR abim bizler arkadaşlar olarak benlik korosunda hiç türkü söylemedik.bizim derdimiz bizler korosunda nakarat

tekrarlayan vokal olmaktı.....hepsi bu; Amma................................................................................................

Ayrıca dostlara ayırdığımız baş köşede bekleyen bir boş oturak var seni bekliyor. Niye gelmiyon?
ASLAN ABİ
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
ASLAN ABİ

MesajKonu: kayıörenliler sofrası.   Kayıörenliler Sofrası EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 12:15 am

Cevap veren kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Sağolsunlar. Ama bakıyorum ki, çoğu yazdıklarımı yanlış yorumlamış.

O nedenle bu açıklamayı yapmak zorundayım.

"BEN" derken kendimden bahsetmedim. Bencilikten, tek olmaktan, bahsetmiştim. Tek olmak Allah'a mahsus. Biz olmaya bakın, çabanız bu yönde olsun istedim.

Ben olanlar, ben kalanlar, kaybolmaya mahkum ve sonuçta üzülürler, demek istedim.

Kendim için hiç bir şey yazmadım, hiçbir şey istemedim. Hepsi sizler içindi. Ama yine de teşekkür ediyorum.

Sevgiyle kalın.
Kayıörenli
Admin
Admin
Kayıörenli

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 1:51 pm

yav bizim başimiz kel mi? biz hiç davet edilmiyoruz. dostlar yiyip içiyor. anlaşılan biz dost deel düşmanız... Smile
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 5:02 pm

Bizim konağımızda kapılar herkese açık isteyen buyursun................!
kayiorender
Dernek Başkanı
Dernek Başkanı
kayiorender

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 5:10 pm

slm kayıörenli kimsin kimlerdensin adınne bitaniyalım seni ozaman davet ederler çık ortaya 1tarihte farkli isimle steye farklı yazı yazan bir kişi vardı kayıp gördünmü.. senin kayıörenli oldugun kesinde ............. saygilar
dern. başk. ahmet ÇAYIR
zeynettin atakul
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
zeynettin atakul

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 11:24 pm

Bu siteyi kurmakta ve bize bu imkanı tanıyan oğuzların kayıboyunun kayıören köyünün adam gibi adam olan gençlerine başta ibrahim çayır olmak üzere emeyi geçen herkeze teşekkür eder buyolda başrılarının devamını yüce allahtan temenni ederim allah yarveyardımcınız olsun cumartesi günü saat altıda ferfene eylencesinde bulusmak üzere saygılar bizden
beyzade
Moderatör
Moderatör
beyzade

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPerş. Ocak 14, 2010 10:31 am

Zeynettin BABA aramıza hoş geldin, Dua ve iyi dileklerine katılıyor ve teşekkür ediyorum.

bil mukabil saygılar bizden...
yusuf aru
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yusuf aru

MesajKonu: kayıörenliler sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyCuma Ocak 15, 2010 11:27 pm

Ooooooo dostum sefageldin sen yaw nerelerdesin ara sıra görünbe kardeşim. Very Happy
Yönetici
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Yönetici

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 9:14 am

Çok Teşekkürler Zeynettin üstadım sagolasın.. Senide aramızda görmek sevindirdi..
http://www.kayiorenliler.com
Kayıörenli
Admin
Admin
Kayıörenli

MesajKonu: Geri: Kayıörenliler Sofrası   Kayıörenliler Sofrası EmptyPaz Şub. 28, 2010 1:02 pm

bu güzel birlikteliği organize eden ve iştiirak eden tüm dostlara teşekkür eder, nice mutlu ve birlikteliğin olmasını temmini ederim...

Köyümüz adına çok seviniyorum. bu birlikteliği yakladık yaa...

kayiorender demiş ki:
slm kayıörenli kimsin kimlerdensin adınne bitaniyalım seni ozaman davet ederler çık ortaya 1tarihte farkli isimle steye farklı yazı yazan bir kişi vardı kayıp gördünmü.. senin kayıörenli oldugun kesinde ............. saygilar
dern. başk. ahmet ÇAYIR

başkanım adımın ne önemi var. adım ali olmuş veli olmuş selami olmuş ne fark eder. Bu şeklimle kime saygısızlık yapmişim, kime yanliş yapmişim ve ne zman Haktan başka laf etmişim.

Siz benim giydiğim elbiseye değil elbisenin içindeki kişiliğe bakmanızı tavsiye ederim.

Yoksa buraya ismimi yazar altınada site yöneticisi yazar ve herkese istediğim herşeyi söylerdim. Ve kimsede bir şey söyleyemezdi.

İnsanları, dış görnüşü veya ne bileyim etiketi ile değil karekteri ile mizacı ile yargılamak doğru olur.

(Ayrıca daha önceki isimsiz ben değildim...)

Bu arada sizi kırdımsa özür dilerim..

Saygılarımla...

Kayıörenliler Sofrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferfene Eğlencesine Davetlisiniz