KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
........................MERHABA HOŞGELDİNİZ.........................

Sitemize üye olduysanız üyelik bilgileri ile giriş yapınız..

Eger hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliginizi yapıp aramıza katılabilirsiniz..

Üye olmayanlar sitemizde linkleri ve resimleri göremezler..

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizide aramıza davet ediyoruz..

............................ SİTE YÖNETİCİSİ .............................
KAYIÖRENLİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYIÖRENLİLER

KAYIÖRENLİLERİN SİTESİ MEMLEKET MESELESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sorgusuz,Kelimesiz,Sebebsiz,Birde Sensiz Bu Hal!!!

YazarMesaj
Mehmet Demirbağ
Admin
Admin
Mehmet Demirbağ

Sorgusuz,Kelimesiz,Sebebsiz,Birde Sensiz Bu Hal!!! Empty
MesajKonu: Sorgusuz,Kelimesiz,Sebebsiz,Birde Sensiz Bu Hal!!!   Sorgusuz,Kelimesiz,Sebebsiz,Birde Sensiz Bu Hal!!! EmptySalı Ocak 19, 2010 9:41 pm

Sorgusuz,
kelimesiz,
sebepsiz,
bir de sensiz bu hal..

Üşüdüğüm gecelere seni sormam yasak,

gururum yenik ve adaletsiz üstelik..

Ben bunları haketmedim
Anlatmaya kalksam, herkesin meraklı bakışlarına esir, bazen alay edercesine güldüğü, bazen şaşırdığı, yığınlarca öyküyle dolu kısacık hayatımda, artık yerine konamayacak ne ...çok şey var.. Kaderin hayal gücünün, bizimkinden çok daha renkli olduğu aşikar ve ne kadar ağlarsan ağla tükenmiyor körolasıca.. Kendimi aynada gördüm, - gördüğüm kendim miydi emin değilim ama - ben eskiden böyle değildim.. Hoş, eskiden ben nasıl biriydim hatırlamıyorum bile. Dargınım ben, sayamadığım bir çok şeye.. Yüzümdeki her çizginin nedeni bunlarda gizli. Boşver diyorum çoğu zaman, boşvermek aykırıyken benim tabiatıma üstelik... Çok mu sevdin, boşver.. Ömründen ömür mü çalındı, boşver.. İyi ve güzel olan herşeye inancını mı yitirdin, boşver.. Yalnızlığınla yalnız mısın hala, boşver.. Ne, gün olur devran döner dediğim tüm hayal kırıklıklarımı, ne düşüp düşüp kalkamayışlarımı, ne yaralarımı berelerimi, ne seni, onu, ne de öteki kadını, hiç mi hiç unutmadım ben.. Yalanım yok ve üstelik korkum da yok, hala beddua ediyorum.. Hala sorulmadık hesapları taşıyorum ceplerimde

Sevmek; sevenin ayna olmasıdır; sevilmek ise; sevilenin kendini o aynada bulmasıdır...

Sorgusuz,Kelimesiz,Sebebsiz,Birde Sensiz Bu Hal!!!
1 sayfadaki 1 sayfası